MÓJ BLOG

Marysia + Krzysztof / fotografia ślubna

Miniony sezon ślubny obfitował w cudowne pary i wyjątkowe miejsca. Jedno z moich ulubionych – Dwór Wierzenica, miałam okazję odwiedzić dwa razy w odstępie dwóch tygodni.
Marysia i Krzysztof, których lawendową sesję narzeczeńską Wam tutaj pokazywałam, zdecydowali się zorganizować tam swoje wymarzone wesele. Tym razem na sali dominowały kolorowe kwiaty, a uzupełnieniem dekoracji były jabłka i lawenda na stołach. Państwo Młodzi stworzyli także plenerową galerię swoich zdjęć, od tych z dzieciństwa, po najnowsze – właśnie z naszej sesji narzeczeńskiej. Dziewczęcą urodę Marysi podkreślała przepiękna sukienka, stworzona jakby z myślą o niej, delikatny wianek z gipsówki i fioletowo-biały bukiecik.
Ślub odbył się w drewnianym kościele, oddalonym od dworku o kilkaset metrów.
Marysia i Krzysztof podbili moje serca swoją radością, miłością i uśmiechem. Dzięki nim atmosfera całego dnia była cudowna, a ich radość udzielała się gościom. A pierwszy taniec? Mistrzostwo! Dawno nie widziałam tak żywiołowego i pozytywnego pierwszego tańca. Goście od razu ruszyli do tańca, a parkiet przez cały wieczór był pełen.

Makijaż: Sela MakeUp
Sukienka: WUEM
Oprawa muzyczna: Kames Band